Östergötland

Kursinfo Östergötland

Östergötland

22:a september - Mäta Rätt (Bas) & circaid grund Linköping

Heldag

Eva Hellberg
Hematologiska kliniken/Urologiska kliniken
CKOC, Östergötland
Tel: 010-103 47 26
e-post: eva.hellberg@regionostergotland.se

Franck-Olivier Sokouri
Leg. Sjuksköterska
Linköpings Kommun, Leanlink
Telefon: 013-263962, 013-294333
E-post: franck-olivier.sokouri@linkoping.se

En person från...
Skäggetorps VC
070-5107209
Helene.Hult@regionostergotland.se

Kristin Broberg
Kristin.Broberg@regionostergotland.se

Louise Kindvall
Valla vårdcentral
louise.kindvall@regionostergotland.se

Malin Berggren
Valla Vårdcentral.
malin.berggren@regionostergotland.se

Anneli Ögren
(Anmäld av kollegan Liselotte Gustavsson därav mailadressen)
Hemsjukvården i Ekholmen
013-205544
liselotte.gustavsson2@linkoping.se

Josephine Statham
Österbymo vårdcentral
Tel: 010-1059740
Josephin.Statham@regionostergotland.se

Sofia Pettersson
Linköpings Kommun
Telefon: 013-294333
Sofia.A.Pettersson@linkoping.se

Maria EftermiddagSilvegrim
Kommunala hemsjukvården Linköping
013-29 43 35
0725-74 37 35
maria.silvegrim@linkoping.se

Franck-Olivier Sokouri, Sjuksköterska
Linköpings Kommun
Tel 013-263962
E-post: franck-olivier.sokouri@linkoping.se
Franck-Olivier Sokouri tar även med en kollega

Annika Fogelberg
Sjuksköterska
E-post: Gabriella.Holec@linkoping.se

Gabriella Holec
Sjuksköterska
E-post: Gabriella.Holec@linkoping.se

Hilda Isaksson
Distriktssköterska i hemsjukvården, Ryd/Skäggetorp
Hilda.Isaksson@linkoping.se

Eftermiddag

Elisabet Hagström
VC Österbymo
Mobil: 070-1516794
Arbete 010-1039703 receptionen
Elisabet.Hagstrom@regionostergotland.se

29:e september - Mäta Rätt (Bas) & circaid grund Linköping

Antal anmälda: 12 st

Camilla Nilsson
Fotterapeut
Tannefors vårdcentral
Camilla.K.Nilsson@regionostergotland.se

Caroline Lorentzon
Koagulationsmottagningen
Universitetssjukhuset i Linköping
Caroline.Lorentzon@regionostergotland.se

Liselotte Gustavsson
Hemsjukvården i Ekholmen 
013-294334
liselotte.gustavsson2@linkoping.se

Birgitta Bergfeldt
Valla VC Linköping
Birgitta.Bergfeldt@regionostergotland.se

Franck-Olivier Sokouri, Sjuksköterska
Linköpings Kommun
Tel 013-263962
E-post: franck-olivier.sokouri@linkoping.se
Franck-Olivier Sokouri (tar även med en kollega)

Charlotte Mårtensson, sjuksköterska
Linköpings kommun
E-post: Therese.Flodin@linkoping.se

Liselotte Lindbom, sjuksköterska
Linköpings kommun
E-post: Therese.Flodin@linkoping.se

Shukri Krasnici
Johannelund VC
E-post: Shukri.Krasnici@regionostergotland.se

Eva Andersson, Distriktssköterska
Valla vårdcentral
Eva.Es.Andersson@regionostergotland.se

Ev Nilsson
eva.b.nilsson@regionostergotland.se

Maria Cassama Grünning
Distriktssköterska
Linköpings Kommun
Telefon: 013-294313
E-post: Maria.Cassama-Grunning@linkoping.se